Main content

All Hand & Body

All Hand & Body
35 Produkte
35 Produkte

Herbal Deodorant Roll-On

Krautig, Kampferartig, Frisch

One size only for Herbal Deodorant Roll-On
50 mL
Old price New price € 30,00
(€ 600,00/1l.)

Mouthwash

Minze, Anis, Gewürze

One size only for Mouthwash
500 mL
Old price New price € 23,00
(€ 46,00/1l.)

Toothpaste

Minze, Anis, Gewürze

One size only for Toothpaste
60 mL
Old price New price € 13,00
(€ 216,67/1l.)

Polish Bar Soap

Besonders geeignet für trockene, fleckige Haut

One size only for Polish Bar Soap
150 g
Old price New price € 23,00
(€ 153,33/1 kg.)
Neu im Sortiment

Refresh Body Cleansing Slab

Zitrus, Blumig, Frisch

One size only for Refresh Body Cleansing Slab
310 g
Old price New price € 33,00
(€ 106,45/1 kg.)

Redemption Body Scrub

Feinkörniges Gel,

One size only for Redemption Body Scrub
180 mL
Old price New price € 39,00
(€ 216,67/1l.)
Orientation message
For the best experience, please turn your device