Main content

All Hand & Body

All Hand & Body
35 Produkte
35 Produkte

Herbal Deodorant

Krautig, Kampferartig, Frisch

One size only for Herbal Deodorant
50 mL
Old price New price € 30,00
(€ 600,00/1l.)

Nurture Bar Soap

Besonders geeignet für trockene Haut

One size only for Nurture Bar Soap
150 g
Old price New price € 23,00
(€ 153,33/1 kg.)

Refresh Bar Soap

Geeignet für die meisten Hauttypen

One size only for Refresh Bar Soap
150 g
Old price New price € 23,00
(€ 153,33/1 kg.)

Breathless

Intensiv feuchtigkeitsspendendes Öl, das trockene Haut geschmeidig macht

One size only for Breathless
100 mL
Old price New price € 43,00
(€ 430,00/1l.)

Geranium Leaf Hydrating Body Treatment

Nährendes Öl für weiche, geschmeidige Haut

One size only for Geranium Leaf Hydrating Body Treatment
100 mL
Old price New price € 43,00
(€ 430,00/1l.)
Orientation message
For the best experience, please turn your device